Chiny Symulatory sportowe wirtualnej rzeczywistości producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ye

Numer telefonu : 86-18921761560

WhatsApp : +8618921761560

Free call
Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.

Xuzhou LEGAO Intelligent Technology Co., Ltd. to producent urządzeń VR integrujący produkcję i sprzedaż.

  • Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.
  • Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2015
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Legao Intelligent Technology Co., Ltd, została założona w 2014 r., Która jest profesjonalnym przedsiębiorstwem Hi-Tech, które koncentruje się na produkcji i rozwoju różnego rodzaju maszyn do gier VR, specjalizując się w produktach i rozwiązaniach offline VR. Firma obejmuje zastosowania w branży VR, ośrodki i parki VR, teatry VR oraz centra gier VR. Główne produkty to seria kinowa 9D VR, seria sportowa VR, seria strzelanek VR, seria symulatorów wyścigowych VR, seria kosmiczna VR i wciąż rozwijamy nowe innowacje.

Jiangsu Legao Intelligent Technology Co., Ltd. jest producentem urządzeń VR integrującym produkcję i sprzedaż. Jest dostosowany do potrzeb inwestorów, z profesjonalnym planowaniem, instalacją i debugowaniem, obsługą 1-do-1, zobowiązaniem posprzedażnym i usługą zapewnienia jakości!

Koncentrujemy się na fotelu do gier VR, samochodzie wyścigowym, bieżni VR, samolocie 9d vr, interakcji kosmicznej, dynamicznym kinie 5d 7d 9d, interaktywnej projekcji holograficznej AR zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki!

Historia
Nasza gigantyczna fabryka 3000 SQM jest nie tylko na pokaz. Trzymając nasz główny zespół blisko naszych projektów, możemy produkować, testować, dostosowywać, pakować i wysyłać nasze produkty w niesamowitym tempie. Co więcej, nasza fabryka znajduje się pod adresem
centrum Panyu, miasta produktów rozrywkowych. Wybierając z nami współpracę, Twój projekt zyska to, co najlepsze z całej branży.
Usługa
1. Wsparcie technologiczne:
Podaj specyfikację maszyny, aby nauczyć klienta obsługi maszyny;
Wysyłaj zdjęcia i filmy do klientów w celach informacyjnych;
Analizuj dane operacyjne na podstawie maszyny klienta, oferuj porady dotyczące ustawiania parametrów, aby uzyskać większy zysk.

2. Bezpieczna przesyłka:
Bezpieczny transport i wysyłka;
Drewniana rama / skrzynia na opakowanie.

3. Usługa posprzedażna:
12 miesięcy gwarancji, dożywotnia pomoc techniczna i utrzymanie serwisu 24 godziny serwis online przez telefon, Skype, Whatsapp, e-mail. Zapewnij bogate doświadczenie w grze rybackiej i zarządzaniu. Zapewnij rozwiązania wszelkich pytań dotyczących maszyny i obsługi. Informacje zwrotne na temat najnowszych informacji o grze rybackiej i informacji marketingowych.

Nasz zespół
Od 2015 roku pomogliśmy tysiącom klientów z ponad 150 krajów w tworzeniu udanych FEC. Jesteśmy ekspertami w handlu międzynarodowym i usługach posprzedażowych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, bez względu na to, czy będzie to dekada, czy dwie, zawsze tu będziemy i zawsze będziemy gotowi przynieść Ci wartość.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość